BenQ Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünBenQ Teknik Servisleri ; Laptop, bazı kullanıcılar için sadece bir eğlenceyken bazıları için hayati önem teşkil eden bir cihazdır. Özellikle iş yerlerinde kurumsal amaçlı kullanılan laptoplar tartışmasız işletme için büyük önem teşkil etmektedir. Bununla birlikte evinde freelancer olarak çalışan bireyler için de bilgisayarlarının verimli şekilde çalışması mühimdir. Kısacası şahsi amaçlı kullanımların yanı sıra iş amaçlı kullanılan bilgisayarların arıza yapması işleyişi olumsuz yönde etkileyeceğinden ötürü acilen onarılması gereklidir. İşte bu aşamalarda BenQ markasına ait laptopların herhangi bir bilgisayar tamircisine emanet edilmesi, ortaya can sıkan durumları çıkarabilir. Çünkü iş bilmez kişiler arızalı bir parçayı onarırken diğer bir parçanın hasar görmesine neden olarak hem zaman hem de maddi açıdan sıkıntı teşkil edebilir. Bu nedenle BenQ firmasının cihazları BenQ Teknik Servisleri arasından birine emanet edilmelidir.

BenQ Teknik Servisi

Böylece herhangi bir aksaklığa yer verilmeksizin cihazlarınız profesyonel koşullarda ele alınır ve sorunsuz şekilde sizlere geri teslim edilebilir. Laptop teknik servis sektöründe başarılı hizmetiyle %100 memnuniyet elde ederek geniş bir portföy oluşturan firmamız, her çeşit laptop arızasını titizlikle ele alıp, uzmanlıkla çözüme kavuşturmaktadır. Bu sebeple BenQ Teknik Servisi için firmamızla irtibata geçmenizin sizler açısından olumlu sonuçlar doğuracağını belirtmek isteriz. BenQ markasına ait her çeşit laptop modelinin bakım ile onarım işlemleri bünyemizde sorunsuzca yapılabilmektedir. Ayrıca laptopun herhangi bir parçası değişeceği zaman da muadil değil orijinal yedek parça kullanıldığı için cihazlarınızda hiçbir şekilde performans düşüklüğü yaşanmayacaktır.

Bir başka önemli husus ise bazı laptop servisleri orijinal parça kullansa bile stoklu çalışmadığından ötürü müşterisini günlerce bekletebilir. Fakat bizler yedek parça hususunda stoklu çalıştığımızdan için değişmesi gereken laptop parçası için sizleri bekletmeden hızlı ve güvenli şekilde cihazınızı onarabilir, sorununuzu ortadan kaldırabiliriz.  Bu bağlamda BenQ Servis arayışlarınız için en doğru noktanın firmamız olduğunu vurgulayarak bizlerle çalışmayı tercih etmenizi tavsiye etmekteyiz. Laptopunuzu bizlere emanet ettiğiniz için hiç pişman olmayacağınızı garantili hizmetimizle kanıtlayacağımızı bilmelisiniz. Türkiye’nin her yerinden kargo ile cihazınızı gönderim yapabilir, üst düzey kaliteli koşullarda onarılmasını sağlayabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Call Now ButtonHemen Ara..