BenQ Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünBenQ Teknik Servisi ; Benq markasının laptop modelleri kullanıcı sayısına bakılırsa bir hayli yüksek performans içermektedir. Fakat bu denli yüksek özellikli bir cihaz hiçbir zaman arızalanmaz diye maalesef ki bir kural yoktur. Yani her laptop markasında olduğu üzere Benq markasının cihazlarında da gerek üretim gerekse kullanıcı hatasından kaynaklı pek çok sorun görülebilir. Fakat Benq gibi büyük üretici firmalarda üretim hatası çok nadir şekilde görülür ve bu tip durumlarda firma ürünleri piyasadan toplatarak sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturur. Dolayısıyla günümüzde yaşanan bilgisayar arızalarının neredeyse tamamı kullanışı hatasından kaynaklıdır. Bu nedenle laptop arızalarında BenQ Teknik Servis tarafından destek alınması gerekir.

BenQ Teknik Servisleri

Fakat yanlış kullanım ile cihazlarının arıza yapmasına neden olan bireyler, yine yanlış bir tutumla cihazlarını amatörlere teslim ederek ciddi arızalara davetiye çıkartırlar. Şöyle ki, bildiğiniz gibi laptopların ince ve hassas bir tasarımı vardır. Yani alt kasa ya da üst kasa açıldığında onarımı yapacak olan personelin çok dikkatli olması ve diğer devrelere hasar vermemesi gerekir. İşte bu noktada amatör kişilerin ele aldığı cihazlarda birden fazla sorun meydana çıkmakta ve bu durum kullanıcı hatası olarak yansıtılmaktadır. Gereksiz yere suçlanmak ve cebinizden artı bir para çıkartmak yerine en baştan uzman bir kadroya sahip BenQ Teknik Servisi ile anlaşırsanız, bilgisayar arızalarınız hızlı ve güvenli şekilde çözünme kavuşturulacaktır.

BenQ Servis Kalitesi

Böyle bir hizmete ihtiyaç duyduğunuzda firmamızın yıllara dayanan bilgi ve tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Resmi internet sayfamıza giriş yaparak hizmet detaylarımızı inceleyebilir, referanslarımıza göz atabilir ve ne denli kaliteli bir hizmet politikasına sahip olduğumuzu görebilirsiniz. Ülkenin neresinde olursanız olun ayırt etmeksizin bizlerle iletişime geçtikten sonra cihazınızı kargoyla tarafımıza ulaştırabilir, tüm sıkıntılarından arınmış vaziyette geri teslim alabilirsiniz.

Firmamız üstlendiği arızayı onarırken, belli bir süre aynı noktadan cihazın arıza vermeyeceğini garanti etmektedir. Bundan ötürü amatör kişilere itimat ederek sürekli cihazınızı tamire götürmek yerine, BenQ Servisi hizmeti veren firmamızla irtibat kurup teknisyenlerimizin profesyonelliğinden yararlanabilir, bilgisayarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Unutmayınız ki, laptopunuzun kullanım süresi sizlerin tercihine bağlıdır. Doğru laptop servisi ile uzun vadede kazanç elde edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Call Now ButtonHemen Ara..