BenQ Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün

Türk Telekom tarafından bizimle iletişim kurulması sonrası ürünlerine yaptığımız incelemelerde notebook ürünlerinde bazı donanımsal yeniliklerin yapılması gerekmiştir. Benq notebook yerinde servis hizmetleri sayesinde ürünlerine teknik ve donanımsal destek sağlanmıştır.

Devamını Gör

Ziraat Bankası tarafından bizlere getirilen laptop için Benq laptop çalışmıyor notu geçilmiştir. Yapılan test ve incelemeler neticesinde elektronik bağlantıların da kısa devre yaptığı ve bazı kablolarda yanmalar olduğu tespit edilmiş olup yapılan onarım ve tamirat ile laptop çalışır hale getirilmiştir.

Devamını Gör

Benq laptop ekran ışığı bilinmeyen bir sebep sonucunda bozulan ürünlerini bizlere gönderen Sütaş’a ait ürünler hiçbir kargo ücreti ödenmeden tarafımıza ulaşmış olup, ekran kartı değiştirilmiş ve donanımsal bakımları yapılarak hassas paketleme ile geri gönderimi güvenli bir şekilde yapılmıştır.

Devamını Gör

Benq Notebook Servisi olarak bizi tercih eden Unilever tarafımıza ücretsiz kargo gönderisi ile gelen laptop, düşme neticesinde aldığı darbe sonucu oluşan üst kasa menteşe değişimi yapılarak onarılmış, genel bakım ve donanımsal tesleri yapılarak geri gönderimi yapılmıştır.

Devamını Gör

Ray Siğorta ’ nın sahip olduğu ancak yavaşlığından şikâyet ettikleri Benq laptop yavaşlığı donanımının artırılıp yeniden format atılarak daha iyi seviyeye getirilmesi sağlanmış olup güvenli bir şekilde sahiplerine iletilmiştir.

Devamını Gör
Call Now ButtonHemen Ara..