BenQ Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@benqservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünBenq Projeksiyon Servisi ; Projeksiyon cihazları harici bir cihazdan yani bilgisayar veya medya oynatıcısı gibi ürünlerden aldığı sinyalleri görüntüleme teknolojisine sahiptir. Elektronik elemanlar, lens ve lamba gibi donanımlardan oluşan projeksiyon sunum, eğitim ve benzeri işlevler için sıklıkla kullanılmakta ve verimli sonuçlar içermektedir. Ancak projeksiyonlar kullanım sıklığı ve kullanım şekline bağlı olarak zaman içinde çeşitli arızalar gösterebilir. Mesela projeksiyonun ışığı yanmaması, açıldıktan hemen sonra kapanması, görüntüde dalgalanma olması, görüntü ve renklerde bulanıklık gibi pek çok sıkıntı ile karşılaşılması mümkündür. Bu gibi durumlarda Benq Projeksiyon Servisi ile iletişime geçerek, arıza kolayca giderilebilir. Bu noktada firmamızın Benq Servisleri arasında güçlü referanslara sahip olduğunu hatırlatarak, hızlı ve garantili bir hizmet için doğru bir tercih olacağını vurgulamak isteriz.

Bu doğrultuda Benq projeksiyon servisi firmamızda verilen bazı hizmetlere değinmek gerekirse;

  • Projeksiyon cihaz bakımı
  • Optic ünite kalibrasyonu
  • Lamba güç kaynağı tamir ile değişimi
  • Projeksiyon cihazı anakart onarım ile değişimi
  • Mercek, küp ayna, lens değişim ile onarımı
  • Lcd revizyon ile değişimi
  • Dlp chip değişimi

Gibi projeksiyon konusunda her çeşit arızanın onarımı ve parça değişimi yapılmaktadır. Kısacası Benq Projeksiyon Servis hizmeti almak istediğinizde uzman kadromuz ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile sizlere üst düzey kalitede hizmet verecek potansiyele sahip bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz.

Sektörde tabi ki, uzman ve amatör olmak üzere sayısız projeksiyon servisi vardır. Ancak garantili hizmet almak istediğinizde Benq Projeksiyon Servisleri arasında en doğru nokta olduğumuzun altını çizerek, sorun yaşamayacağınız bir destek için bizleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Tahmin edeceğiniz gibi elektronik cihazların her biri son derece hassas bir yapı içermektedir. Doğal olarak bu hassaslığı projeksiyon cihazı da barındırdığı için arızaları kesinlikle uzman eller tarafından giderilmelidir. Bu sayede amatör ellerde çöpe gidecek olan bir cihaz uzman eller tarafından onarıldığında kullanıcısına uzun yıllar hizmet edecektir. Gereksiz yere cebinizden para çıkmasını istemiyorsanız web sitemizi ziyaret ederek referanslarımıza göz atabilir, akabinde iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Benq WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..