BenQ Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünBenQ Notebook Servisleri ; Notebook dizüstü bilgisayarlar ince ve hafif bir yapı içermesi, bununla birlikte taşınabilir özellikte olması nedeniyle günümüzde şahsi ve iş amaçlı kullanımını bir hayli fazladır. Bu denli rağbet gören notebooklar tahmin edeceğiniz gibi çeşitli etkenlere dayalı olarak zaman içinde arızalar gösterebilirler.

Mesela ekran kırılması, ekran kartının arızalanması, anakart arızası, işlemci arızası, şarj kablosu ve soketinin hasar görmesi gibi sayılabilir pek çok sorun oluşması mümkündür. Bu sorunlar genelde kişilerin bilgisayarı özensiz kullanmasına bağlı olarak gelişir. Sebep ne olursa olsun Benq markasına ait notebook kullanıyor iseniz karşılaştığınız donanımsal arızalarda BenQ Notebook Servisleri tarafından yardım almanız gereklidir. Ancak Benq servisleri derken mahalle aralarında yer alan ve kendini servis olarak tanıtan amatör kuruluşlardan bahsetmiyoruz.

BenQ Teknik Servisi

Gerek teknik gerekse ekip açısından tam donanımlı bir notebook servisinden hizmet alırsanız, hem cihazınız hızlı ve garantili şekilde onarılır hem de uzun dönem kullanım hakkı elde edebilirsiniz. Bu doğrultuda BenQ Notebook Servis araştırmasına girerseniz, firmamızı yakından tanımanızı isteriz. Uzun yıllardır yaptığımız başarılı işler sayesinde %100 müşteri memnuniyetini yakalamış ve güçlü referanslar elde etmeyi başarmış bir firma olarak, bugün ihtiyacı olan her notebook kullanıcısına da en iyi şekilde yardımcı olacağımızı iddia ediyoruz. Sahip olduğumuz son sistem arıza bulucular ve tabi ki, profesyonel teknisyenlerimiz ile notebook arızaları noktasal şekilde tespit edilmekte ve ustalıkla çözülmektedir.

Notebooklarda sıklıkla yaşanan anakart arızaları amatörler tarafından anakartın değiştirilmesiyle çözülür ama anakart değişimi ciddi bir maliyet gerektirdiğinden ötürü öncelikle onarım yoluna gidilmelidir. Eğer ki, onarım mümkün değilse orijinal anakart ile değişim gerçekleştirilmelidir.

Fakat bu işlem yapılırken son derece dikkatli olunmalı ve diğer devrelere hasar verilmemelidir. Notebook arılarının hepsinde bu yol izlenerek cihaz sahibine gereksiz bir masraf yansıtılmamalı ve cihazı da fazla hırpalamamak gerekir. İşte bu denli kaliteli hizmet içinse amatörlerden uzak durarak BenQ Servisi tarafından destek almak, kişilerin kendi menfaati bakımından önemlidir. Bu sebeple zaman ve maddi kayıp yaşamamak adına sizleri firmamızla tanışmaya davet eder ve profesyonelliğimizden faydalanmanızı öneririz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Call Now ButtonHemen Ara..