BenQ Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün

Benq Servisi ; Elektronik cihazlar çalışır vaziyette kapatılıp bir sonraki kullanım için açıldığında çalışmaya bilir. Yani kullanmakta olduğunuz dizüstü bilgisayarınızda hiç sorun yokken bir anda açılmayabilir veya açılsa bile işlem yapılamaz bir hale gelebilir. Bu gibi durumlarda kuşkusuz kullanıcılar hemen teknik servis hizmetine başvurur. Fakat arızanın doğru şekilde giderilmesi için bu noktada tercih edilen teknik servis firmasının önemi büyüktür. Dolayısıyla bilgisayarınızı profesyonelce tamir ettirmek için illaki Benq İstanbul Servis Bölgeleri mevkiinde ikamet etmeniz gerekmiyor. Kargo aracılığı ile uzman bir kuruluşa cihazınızı gönderebilir ve sıkıntısı giderilmiş olarak geri alabilirsiniz.

İşte bu aşamada devreye girmekte olan Benq Servisi firmamız, Türkiye geneline hizmet vermekte olup, kusursuz işçiliğiyle memnuniyet elde etmektedir. Benq markasına ait her çeşit dizüstü bilgisayarınızı titizlikle ele alıp arızasını tespit etmekte ve onayınızı aldıktan sonra onarım yoluna gitmekteyiz. Müşterimizin onayını almadan kesinlikle işlem yapmıyor ve gerekli bilgiyi aktarıp onay aldıktan sonra tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Yani firmamızı amatör kişilerle kesinlikle kıyaslamamanızı ve sizleri asla mağdur etmeyeceğimizin altını çiziyoruz. Kullanmakta olduğunuz notebook bilgisayarınızda anakart arızalı ise eğer mümkünse onarım yolunu tercih ediyoruz. Çünkü anakart bilgisayarın en önemli ve en pahalı donanımı olduğu için hiçbir zaman direk değişim yapmıyoruz. Bu husus diğer tüm donanımlar içinde geçerli olduğundan kaliteli ve ekonomik hizmet adına Benq Servis arayışına girerseniz, sizler için en doğru nokta olacağımızı belirtmek isteriz.

Firmamız gerek ekip gerekse ekipman bakımında son derece donanımlı bir kuruluş olduğu için aklınızda hiç soru işareti kalmaksızın bilgisayarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan Benq Notebook Servisi firmamızın yetkililerine ulaşabilir ve her konuda bilgi edinebilirsiniz. notebook bilgisayarınız aşırı ısınıyorsa, ekranında kırık varsa, ekranda lekeler oluştuysa, şarj almıyorsa ve sayılabilir pek çok arıza çeşidinden biri görülüyorsa bizlerle iletişime geçerek hızlı ve garantili şekilde yaladığınız arızadan kurtulabilirsiniz. Servis hizmetimizin yanı sıra aksesuar ve yedek parça satış birimi olarak da hizmet verdiğimiz için yedek parça konusunda stoklu çalışıyor ve gerektiğinde müşterimizi bekletmeden arızayı gideriyoruz. Kısacası memnun kalacağınız bir hizmet için firma tercihi yapmadan önce mutlaka bizlerle tanışmanızı tavsiye ederiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Call Now ButtonHemen Ara..